Homeopatika jsou léky, které předávají informaci o vibraci, nosičem té informace může být cukrová kulička, škrobová tabletka, voda, líh... to je na výrobci léku, co si zvolí, na účinnost to nemá vliv. 

Obraz léku

Obraz léku je soubor všech fyzických a psychických symptomů, které svým působením postihuje.

Každé homeopatikum má v obraze 30 až 50 symptomů, kterých se nějakým způsobem týká, a podáním homeopatika vždy zasahujete vše. Proto jsou doporučení "Belladona na horečku" nebo "Chamomilla na zuby" nejen značně nepřesná, ale také potenciálně nebezpečná. 

Rozumějte, homeopatika jsou léky, přestože je řada z nich volně prodejná a přestože se léta traduje věta "Buď to pomůže, nebo to neudělá nic.", vždycky to udělá něco.

Potence

Potence 5CH a 9CH pracují výhradně s fyzickým tělem.

Potence 15CH a 30CH už jsou hraniční pro psychiku, kterou mohou spouštět u člověka citlivého na frekvenční léky (homeopatika), nebo člověka právě se akutně-chronicky nacházejícího v obraze léku.

Všechny potence vyšší už pracují výhradně s psychikou a měly by být užívány pouze na doporučení homeopata, který klienta zná, ví, co zasahuje a co se může v psychice uvolnit.

Z čeho se homeopatika vyrábějí a jak

Každá věc, sloučenina, rostlina, prvek, zvíře (cokoli) vyzařuje energii, vibraci o určité frekvenci (která měřitelná, stejně jako u zvuku či světla). Každá rostlina vyzařuje jinou frekvenci, stejně tak každý nerost, každý kov, každá sloučenina.   

XXX, ze kterého chceme udělat homeopatikum, naložíme na 3 týdny do lihu. Ten se používá především proto, že se nekazí. Vzniklý macerát se pak potencuje a dynamizuje, tedy dále ředí.

Obecně lze říci, že homeopatikum lze vyrobit ze všeho, musíme jen mít podmínky, tedy čas, prostor, dostatek lihu.

Expirace

Homeopatika prakticky nemají expiraci, při správném skladování (mimo dosah mikrovlnné trouby) budou stejně účinná i za 15 let. 


© 2022, Alena Zelios
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky